showcase--mobile

Ako UGO OČISTNÝ PÔST prebieha?

UGO Očistný pôst trvá deväť dní, počas ktorých sa dodržiava odporúčaný jedálniček. Je to dosť dlhý čas na to, aby si vaše telo mohlo oddýchnuť od zaťažujúceho jedla a naštartovať tak regeneráciu celého tela.

 

Program začína tromi Čistými dňami, kedy podľa odporúčania v našom Sprievodcovi konzumujete ľahkú čistú stravu. Potom nasledujú tri dni na šťavách, ktoré sú obsahom balíčka UGO Oočistný pôst. Program opäť zakončujú tri Čisté dni. 

 

Počas troch dní medzi obdobiami Čistých dní nejete žiadne pevné jedlo a konzumujete iba zeleninové a ovocné drinky vyvinuté nutričnými špecialistami špeciálne pre tento program. Okrem nich môžete piť vodu, bylinné čaje alebo čaj LEROS Lymfa očista, ktorý program obsahuje. Tento čaj prispieva k prečisteniu lymfatického systému. Pôsobí diureticky, pomáha zbaviť sa nadbytočnej vody v tele a tým podporuje zvýšený odvod toxínov a bunkového odpadu z buniek a tela.

images\jak-ugo-ocistny-pust-pomaha\7fbbca0a10c8af7da6aaffef351c4bf1.png

Celých deväť dní programu dodržiavate princíp prerušovaného pôstu (intermittent fasting), kedy je rozostup medzi posledným a prvým jedlom/drinkom minimálne 12 a optimálne však až 16 hodín. Striedajú sa tak dve fázy: čas, kedy jete a pijete drinky s obdobím, kedy sa úplne postíte. Prvé jedlo alebo šťavu si dáte napríklad o 10.00 a posledné medzi 18.00 a 20.00. Môžete však začať jesť aj skôr a prispôsobiť si tou tak čas, kedy jesť prestanete. Tento režim môžete dodržiavať aj po ukončení UGO Očistného pôstu.

images/jak-ugo-ocistny-pust-pomaha/UOP_PODZIM 2023_ilustrace (1).png

V rámci Čistých dní sa môžete inšpirovať receptami z kuchárskej knihy Reštartujte diétu: raz a navždy

 

RJ3-titulka-s-sipkami-a-popisky-1000px-1-461x527.webp

 

restartjidelnicek.cz

UGO očistný pôst Čo UGO očistný pôst obsahuje